MANAŽER PROJEKTOVÉHO TÝMU VE VÝROBĚ (80-115.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER PROJEKTOVÉHO TÝMU VE VÝROBĚ (80-115.000 KČ)

ID ponuky: 69021

Dohodou

Plat

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců a k tomu zkušenost s vedením projektů ve výrobě? Mluvíte anglickým nebo německým jazykem v ideálním případě oběma jazyky? Buďte mezi prvními a reagujte zasláním životopisu! MANAŽER PROJEKTOVÉHO ODDĚLENÍ VE VÝROBĚ (80-115.000 KČ)

Náplň práce

* řízení projektového týmu * celková zodpovědnost a organizace projektů * dohled nad plněním cílů a dodržování termínů * kompletní zaštítění náběhu nových zakázek do výroby * zodpovědnost za náběhy nových projektů

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání * zkušenost s vedením týmu * zkušenost z výrobního prostředí v oblasti projektů * německý nebo anglický jazyk na komunikativní * odolnost vůči stresu

* SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I K OSOBNÍM ÚČELŮM * 25 dní dovolené * možnost jazykových kurzů * odpovídající finanční ohodnocení * další bohaté finanční bonusy a prémie * vzdělávání, jazykové kurzy * závodní stravování * místo výkonu práce: Okolí Plzně