MANAŽER VÝROBNÍHO STŘEDISKA (40-60.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER VÝROBNÍHO STŘEDISKA (40-60.000 KČ)

ID ponuky: 78172

Dohodou

Plat

Chcete pracovat pro tradiční českou společnost? Baví vás zajímavé výzvy? Chcete vidět za svojí prací reálné výsledky? Dejte nám o sobě vědět! Tradiční česká společnost hledá nového člena týmu do divize potravinářství na pozici: MANAŽER VÝROBNÍHO STŘEDISKA (40-60.000 KČ)

Náplň práce

*Řízení a rozvoj výrobního závodu zpracovávajícího zemědělské produkty *Zodpovědnost za dodržování plánu výroby a řešení personálních požadavků *Pravidelná komunikace s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery *Podílení se na strategickém rozvoji závodu *Spolupráce napříč dalšími závody

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • *Dokončené min. SŠ vzdělání ideálně potravinářství *Prokazatelná praxe v potravinářské průmyslu *Praxi s vedením lidí a řízením výrobního závodu *Znalost procesního řízení výroby *Schopnost vytvářet reporty v MS Excel (pokročilá znalost) *Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni *Samostatnost, pečlivost, diplomatické schopnosti

*Zázemí tradiční české společnosti *Mzdové bonusy a prémie za pracovní výročí *Příspěvek na stravné *Firemní vzdělávání *Množství atraktivních benefitů * Nástup možný IHNED * Místo výkonu práce: Královéhradecko