MANAŽER VÝROBY - AUTOMOTIVE (OD 120.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MANAŽER VÝROBY - AUTOMOTIVE (OD 120.000 KČ)

ID ponuky: 114325

Dohodou

Plat

Cítíte, že nastal čas pro novou výzvu? Chcete předat dále své znalosti v oblasti automotive a hledáte nadnárodního zaměstnavatele? Pokud Vám nedělá problém angličtina a cítíte se zkušeným leaderem, tak jste tu správně! Pošlete mi CV a pojďte se zúčastnit výběrového řízení na pozici u nadnárodní výrobní společnosti. MANAŽER VÝROBY - AUTOMOTIVE (OD 120.000 KČ)

Náplň práce

* zodpovědnost za bezproblémový chod výroby * řízení koordinátorů a mistrů výroby * hodnocení a motivace podřízených * vedení výrobních porad * spolupráce na sestavování plánu a rozpočtu * koordinace neustálého zlepšování výroby * reporting vedení společnosti * komunikace napříč odděleními

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * praxi na relevantní pozici ve strojírenské výrobě * zkušenost v automotive - VÝRAZNOU VÝHODOU! * znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni * vůdčí osobnost a rozeného leadera * znalost problematiky lean managementu, kvality a údržby * strategické myšlení a smysl pro určování priorit

* 5 týdnů dovolené * bonusy a prémie * plná podpora při relokaci * bonusy/prémie * firemní telefon a notebook * příspěvek na pojištění * služební auto k soukromým účelům * dobře dostupnou lokalitu v kraji Vysočina