MATERIAL PLANNER s AJ/NJ (36 - 42.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MATERIAL PLANNER s AJ/NJ (36 - 42.000 Kč)

ID ponuky: 71534

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti z výrobní společnosti s výrobní logistikou a rádi byste se ve své práci i nadále rozvíjeli? Hovoříte aktivně anglickým nebo německým jazykem a chcete se podílet na dalším rozvoji společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám své CV! Mezinárodní automotive společnost působící na Plzeňsku rozšiřuje svůj tým a hledá novou pracovní posilu na pozici: MATERIAL PLANNER s AJ/NJ (36 - 42.000 Kč)

Náplň práce

* Zajištění výrobního materiálu * Spolupráce při tvorbě plánu výroby * Objednávání materiálu * Řízení a optimalizace skladu materiálu a hotových výrobků, aktualizace cen materiálu a hotových výrobků, výchova dodavatelů, komunikace se zákazníky * Správa interních i dodavatelských kapacit v zákaznických portálech

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ nebo VŠ vzdělání * AJ nebo NJ na minimálně středně pokročilé úrovni * Nutná zkušenost na stejné nebo podobné pozici * Pokročilá znalost MS Office a SAP výhodou * Energická, zodpovědná a aktivní osobnost

* Pracovní poměr na dobu neurčitou * Finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem * Pravidelný roční nárůst mezd * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dojíždění * Dotace na stravování * Body na volnočasové aktivity a další zaměstnanecké benefity * Odborné vzdělávání a profesní rozvoj * Jazykové kurzy * Místo výkonu práce: Plzeň-jih