MĚŘICÍ TECHNIK (35-40.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

MĚŘICÍ TECHNIK (35-40.000 Kč)

ID ponuky: 124307

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti na obdobné pozici, kde jste pracoval/a s různými druhy měřicích zařízení? Nedělá Vám problém orientovat se v technických výkresech a nevadí Vám pracovat ve 2 směnném provozu? Pošlete mi Váš životopis k posouzení a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: MĚŘICÍ TECHNIK (35-40.000 Kč)

Náplň práce

* Měření na 3-souřadnicovém měřícím zařízení * Zpracování výsledků naměřených hodnot * Zajištění poradenství v oblasti měření * Řešení problémů zjištěných v rámci měření

Požiadavky na uchádzača

  • * Vzdělání technického oboru * Zkušenosti s měřícími zařízeními/měřidly * Základní znalost angličtiny nebo němčiny * Znalost MS OFFICE * Ochotu pracovat na 2 směny - ranní/odpolední

* Práci ve stabilní a moderní společnosti * Bonusy, prémie * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění * Dovolenou navíc * Místo výkonu práce: Břeclavsko