Manipulant VZV (20-25 000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Manipulant VZV (20-25 000 Kč)

ID ponuky: 84173

Dohodou

Plat

Od 20 do 25 000 CZK za hodinu

Chceš pracovat v mezinárodní firmě, máš řidičský průkaz skupiny B, nechybí ti praxe s obsluhou VZV a jsi ochotný pracovat ve třísměnném provozu? Tak přesně ty jsi ten pravý! Pošli nám životopis a ukaž co v Tobě je! Manipulant VZV ( 20-25 000 Kč)

Náplň práce

* Obsluha VZV * Podle dodacího listu budeš hlídat, aby bylo vše v pořádku * Vykládání materiálu * Nakládání materiálu * V práci ti pomůžou ruční terminály * Budeš pracovat na 3 směny

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • * Praxe s obsluhou VZV * Řidičský průkaz skupiny B * Nejlépe výuční list, který ti stejně leží v šuplíku * Jsi fyzicky zdatný/zdatná * Pokud znáš práci s ručními terminály, je to velké plus!7 * Praxe na pozici skladník (výhodou)

* Dostaneš smlouvu na dobu neurčitou * Náborový příspěvek 20 000!!! * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na dopravu samozřejmostí * Závodní stravování * Práce vhodná jak pro muže, tak pro ženy * Místo výkonu práce: Hranice