Mistr/ová v balírně - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Mistr/ová v balírně

ID ponuky: 60798

Dohodou

Plat

Hledáme Mistra nebo mistrovou v balírně, který/á se nebojí práce v chladném prostředí a ve směnném provozu. Odměnou Vám budou volné dny během pracovních dní a nadstandardní ohodnocení! Jste to Vy? Tak mě pošlete CV, anebo mi jenom zavolejte!

Náplň práce

* Rozvržení výroby na pracovní směně * Pomoc při balení výrobků * Administrativní činnost * Vedení kolektivu čítající 8 -14 lidí * Práce ve směnném provozu - odpolední (12:00-20:30) a noční (20:30-5:30) * Pracovní týden sobota - středa * Práce ve chladném prostředí

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * Alespoň SŠ vzdělání * Praxe na obdobné pozici výhodou * Zkušenosti z potravinářské výroby * Schopnost a zkušenosti s vedením lidí * Samostatné a logické myšlení * Ochota pracovat ve směnném provozu * Operativní, pružný a proaktivní přístup k řešení provozních situací * Samostatnost a zodpovědnost v rámci svěřených úkolů

* Až 35.000,- po zaučení * Stabilní zázemí v rámci české firmy * Možnost vlastní profesní seberealizace v rámci samostatné práce * Zajímavé finanční ohodnocení * Práci v přátelském kolektivu * Pro zaměstnance pořádáme 2x do roka firemní akci * Možnost stravování v rámci firmy * Sleva na firemní výrobky * Místo výkonu práce: Strážnice (Hodonínsko)