Montážní pracovník na cestách 40000 Kč +DIETY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Montážní pracovník na cestách 40000 Kč +DIETY

ID ponuky: 71414

Dohodou

Plat

Baví Vás akční práce a změna pracovního prostředí či místa Vám nečiní obtíže? Rádi cestujete a jste aktivní řidič? Máte navíc zkušenosti s montáží a vyznáte se v technické dokumentaci? Výborně! Máme pro Vás skvělou práci, pište nám hned teď společně se svým životopisem!

Náplň práce

* Montáž zařízení, sestav, jednotek a zařízení * Doplňkové zámečnické a montážní práce * Práce s technickou a servisní dokumentací * Obsluha potřených zařízení a strojů pro montáž * Cestování v rámci zakázek k zákazníkům (i zahraničí)

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • * Strojírenské vzdělání či vyučení * Praxe na obdobné pozici nutností * Orientace v technické dokumentaci - je v AJ (jazyk není nutný na mluvení, ale orientace v dokumentaci ano) * Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič * Ochotu cestovat, časovou flexibilitu

* Motivující mzdu a nárok na roční bonus + proplácené cestovné a diety * 25 dní volna a k tomu navíc 3 sick days v roce * Zvýhodněné služby, bezúročné půjčky * Další profesní vzdělávání včetně jazykových kurzů * Firemní a společenské akce a aktivity * Místo výkonu práce: pobočka Brno