.NET DEVELOPER- TEAM LEADER - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

.NET DEVELOPER- TEAM LEADER

ID ponuky: 25897

Jsi seniorním C# .NET vývojářem a máš zkušenosti s vedením menšího týmu vývojářů? Chceš se podílet na vývoji netradičního softwaru pro ovládání špičkových měřících přístrojů v oblasti průmyslové kvality, které dokáží změřit například obrysy, drsnost, tvary? Dorozumíš se k tomu Anglicky? Pokud ano, pak neváhej a posílej Tvoje CV!

Náplň práce

* Vývoj C# .NET aplikací v oblasti metrologie * Vývoj softwaru pro komunikaci mezi aplikací a FW měřících přístrojů * Implementace algoritmů * Podíl na návrhu architektury pro připravovaná SW řešení * Účast na celém cyklu vývoje nových aplikací

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ/VŠ technického směru * Praxe v programování C# .NET * Zkušenost s vedením menšího kolektivu * Komunikativní znalost angličtiny * Zkušenost s agilním vývojem vítána * Zkušenosti s real-time aplikacemi nebo algoritmy vítána

Informácie o plate

* 28 dní dovolené * Práce v příjemném, menším kolektivu * Práce na prestižních projektech * Prostor pro realizaci vlastních nápadů * Využití komunikace v angličtině * V případě zájmu možnost cestování * Lokalita: Praha - Pankrác