OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ (100-130.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ (100-130.000 Kč)

ID ponuky: 84797

Dohodou

Plat

Pohybujete se v obchodě technického směru a máte zkušenosti s řízením a koučováním obchodního týmu? Ovládáte anglický jazyk a nechybí Vám reprezentativní vystupování, energie a chuť posouvat firmu k ještě lepším výsledkům? Pak nám zašlete Váš životopis v české i anglické verzi ještě dnes! Velmi úspěšná výrobní společnost hledá novou pracovní posilu na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ (100-130.000 Kč)

Náplň práce

* Vedení podřízených * Péče o stávající klientelu * Zprocesování složitějších objednávek * Komunikace v AJ, občasné služební cesty

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ/VŠ technického oboru * Technický bacground * Plynulá AJ, další jazyk výhodou * Zkušenost s vedením lidí

* Týden dovolené navíc * Finanční bonusy * Příspěvky na stravování * Jazykové kurzy * Osobní automobil * a mnoho dalších benefitů! * Místo výkonu práce: Brno