OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ – STROJÍRENSTVÍ (90 - 120.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ – STROJÍRENSTVÍ (90 - 120.000 Kč)

ID ponuky: 64373

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti v oblasti vrcholového managementu a chtěli byste své zkušenosti uplatnit ve strojírenské společnosti? Máte vysokou školu ideálně technického směru? Jste zvyklí komunikovat v angličtině? Výborně! Neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Strojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ – STROJÍRENSTVÍ (90 - 120.000 Kč)

Náplň práce

* Komunikace se světovými partnery v AJ * Tvorba a rozvoj obchodní a prodejní strategie * Rozvoj obchodních a marketingových aktivit * Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí * Obchodní jednání, zákaznické audity * Služební cesty po EU

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání technického směru * Praxi ze strojírenské společnosti na obdobné pozici * Zkušenost s akvizicemi * Angličtinu na komunikativní úrovni

* Stabilní společnost * Zajímavé ohodnocení odpovídající pozici * Další zajímavé firemní benefity * Lokalitu: Moravskoslezský kraj * Pozici vhodnou pro muže i ženy