OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT (60-100.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT (60-100.000 Kč)

ID ponuky: 39422

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s obchodem a praxi na vedoucí pozici? Vystudoval jste výživu zvířat nebo je vám tento obor velmi blízký? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a jste týmový hráč? Pak neváhejte zaslat Váš životopis! Významný český hráč v oblasti výživy zvířat hledá nového kolegu na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL – VÝŽIVA ZVÍŘAT (60-100.000 Kč)

Náplň práce

* Strategické řízení a vedení týmu * Důsledná a systematická péče o trhy v ČR a SR * Prodejní a koordinační aktivity distributorů v ČR a SR * Stanovení obchodní strategie a postupů * Analýza prodejních a finančních ukazatelů * Vyhodnocování prodejních aktivit * Spolupráce na vývoji produktů * Reprezentování společnosti na veletrzích, výstavách

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání nejlépe v zemědělském nebo veterinárním oboru * Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni * Zkušenosti v roli strategického manažera * Praxi s řízením lidí a vedení obchodního týmu * Prokazatelné zkušenosti z prodeje či poradenství v mezinárodním prostředí výhodou * Orientaci a znalosti v oblasti výživy zvířat výhodou * Pozitivní vztah k zemědělství nutný

* Získávání špičkového know-how v oblasti výživy zvířat * Služební automobil i pro soukromé užití * Roční bonus * Notebook, Mobilní telefon * Stravenky nebo dotované stravování * Možnost profesního růstu * Místo výkonu práce: Vysočina