OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ (AŽ 90.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ (AŽ 90.000 KČ)

ID ponuky: 114288

Dohodou

Plat

Zajímá Vás pozice, kde budete mít na starosti obchodní aktivity v oblasti nástrojů pro obrábění? Jste technicky zdatní a komunikativní? Jste zkušeným obchodníkem ze strojírenství? Tak to hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE pro oblast Moravy: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - STROJÍRENSTVÍ (AŽ 90.000 KČ)

Náplň práce

* Vyhledávání nových obchodních příležitostí * Budování a udržování vztahů s partnery * Prodej produktů a souvisejících služeb * Poskytování technické podpory klientům * Spolupráce na přípravě řešení pro klienta, tvorba nabídek * Příprava podkladů, základní administrativa

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SOU/SŠ technického zaměření (ideálně strojírenství) * Prokazatelné zkušenosti s obchodem v oblasti strojírenství * Velmi dobré komunikační dovednosti a obchodního ducha * Ochotu cestovat po celé Moravě * ŘP sk. B - aktivní ridič * Samostatnost, zodpovědnost, odolnost a technické myšlení

* 25 dní dovolené * Osobní ohodnocení a bonusový systém * Příspěvek na pojištění * Jazykové kurzy * Pružnou pracovní dobu * Služební vůz, telefon a notebook * Provize z prodeje * firemní akce * Místo výkonu práce: Morava * Nástup možný ihned