OBCHODNÍK S AJ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU (AŽ 60.000KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBCHODNÍK S AJ V CHEMICKÉM PRŮMYSLU (AŽ 60.000KČ)

ID ponuky: 67121

Dohodou

Plat

Česká výrobní společnost otvírá novou pracovní příležitost v oblasti prodeje chemických plynů! Komunikace napříč výrobou se zástupci provozu je pro vás denním chlebem? Máte praxi v obchodní strategii a nebojíte se realizovat velké projekty? Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete níže uvedené požadavky, zašlete mi svůj životopis a chopte se zajímavé pracovní příležitosti! Moc ráda Vám zajistím pohovor.

Náplň práce

* Pravidelné přípravy obchodního plánů * Aktivní komunikace a vyhledávání partnerů * Příprava obchodních nabídek * Jednání se zákazníky, partnery i zástupci provozu * Pravidelné vyhodnocování dosažených marketingových výsledků

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ technického případně obchodního zaměření * Zkušenosti v oblasti business developmentu * Znalosti v oblasti chemické technologie * Komunikativnost a prezentační dovednosti * Znalost AJ na komunikativní úrovni * Zkušenosti práce s PC

* Služební automobil i pro soukromé účely * Mobilní telefon i notebook * Pružná pracovní doba * 5 týdnů dovolené * Perspektivní práci * Spousta firemních benefitů