OBRÁBĚČ NA CNC STROJÍCH (25 - 30.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

OBRÁBĚČ NA CNC STROJÍCH (25 - 30.000 KČ)

ID ponuky: 71513

Dohodou

Plat

Máte zkušenost s CNC obráběním? Nebo jste absolvent strojírenského oboru s chutí obrábět na moderních strojích? Nic víc nepotřebujete. Pošlete mi svůj životopis a nepropásněte šanci na práci snů! Prosperující výrobní společnost hledá kolegu na pozici: OBRÁBĚČ NA CNC STROJÍCH (25 - 30.000 KČ)

Náplň práce

* obsluha stroje dle zadaného programu * výměna a údržba nástrojů * kontrola obrobku * základní údržba stroje

Požiadavky na uchádzača

  • * alespoň SOU vzdělání strojírenského směru * praxe na obdobné pozici výhodou * znalost 5osého obrábění výhodou * ochotu pracovat ve 3směnném provozu

* nástup ihned nebo dle domluvy * stabilní práci v prosperující firmě * motivující finanční ohodnocení * možnost kariérního růstů * příspěvek na stravování * mobilní tarif * lokalitu okres Jablonec nad Nisou