ORACLE SPECIALISTA - HOME OFFICE (75-125.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ORACLE SPECIALISTA - HOME OFFICE (75-125.000 KČ)

ID ponuky: 89255

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s administrací databáze Oracle v rámci různých operačních systémů a chcete dále prohlubovat své znalosti v této oblasti? Máte komunikativní angličtinu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Stabilní a zavedená společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: ORACLE SPECIALISTA - HOME OFFICE (75-125.000 KČ)

Náplň práce

* Poskytovat poradenství s Oracle Order Management Modules * Dohlížet na systémové změny související s nastavením a konfigurací aplikací * Účastnit se implementací EDI na evropské a globální úrovni * Vyvíjet testovací scénáře a testovací skripty * Školit kolegy, účastnit se projektů

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * SŠ/VŠ vzdělání ideálně v IT oblasti * Praxe minimálně 3 roky na podobné pozici * Zkušenost s Oracle Applications 12.1.x * Zkušenost s Oracle SQL * Anglický jazyk na úrovni B2/C1 * MS OFFICE * Ochota cestovat

* 25 dní dovolené * HOME office 2-3 dny v týdnu * Příspěvek na dojíždění * Dotované závodní stravování * Příspěvek na penzijní / životní pojištění * Možnost jazykových kurzů * Pružná pracovní doba * Nástup možný IHNED * Místo výkonu práce: Hrušovany nad Jevišovkou