PEDIATR NA LŮŽKOVÉM ODDĚLENÍ (AŽ 110.000 KČ + PŘÍPLATKY) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PEDIATR NA LŮŽKOVÉM ODDĚLENÍ (AŽ 110.000 KČ + PŘÍPLATKY)

ID ponuky: 73068

Dohodou

Plat

Jste lékař, mající Specializovanou způsobilost v oboru Pediatrie? Nebo máte Základní pediatrický kmen či jste v přípravě? A nebo Vás obor Pediatrie láká? Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici: PEDIATR NA LŮŽKOVÉM ODDĚLENÍ (AŽ 110.000 KČ + PŘÍPLATKY)

Náplň práce

* Péče o pacienty na lůžkovém oddělení * V případě zájmu práce i na ambulanci * Komunikace s dětskými pacienty a rodiči * pracovní doba PO-PÁ na ranní směně + pohotovosti

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání na lékařské fakultě * Základní pediatrický kmen nebo v přípravě NEBO Specializovaná způsobilost v oboru Praktické lékařství pro děti a dorost

* Nadstandardní platové ohodnocení - dle Vaší specializace * Možnost využití nemocničního bytu * Příspěvek na stravování * Příspěvky na volnočasové aktivity a dovolenou * Místo výkonu práce: okolí Olomouce