PHP DEVELOPER (Nette) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PHP DEVELOPER (Nette)

ID ponuky: 71013

Chceš pracovat ve stabilní ale menší společnosti, kde pánuje přátelská atmosféra? Máš aspoň 2 roky zkušenosti s programováním v PHP? Nette framework Ti není cizí? Láká Tě práce na nadnárodních projektech pro světové značky? Pokud odpovídáš ano, tak se těším na Tvé CV!

Náplň práce

* Tvorba webu a/nebo aplikací pro naše klienty. * Spolupráce na nadnárodních projektech pro světově známé značky. * Nejedná se o korporát, proto budeš mít možnost pracovat na více věcech a učit se nové.

Požiadavky na uchádzača

  • * Dobrou znalost PHP a zkušenost s Nette frameworkem. * Uvítáme zkušenost s frontendem (JavaScript/TypeScript, React, Vue.js), ale není to podmínkou. * Angličtinu aspoň na úrovní čtení technické dokumentace. * Týmového ducha a nadšenost pro nové technologie.

* Kromě práce ve velmi zkušeném týmu nabízíme: * Flexibilní pracovní dobu. * Smlouvu na HPP nebo IČ. * Účast na mezinárodních konferencích a workshopech. * Podporu vzdělávání. * Mladý, dravý kolektiv a skvělé teambuildingy. * Dovolená je samozřejmostí.. .. a další benefity. * Místo výkonu: Brno