PHP DEVELOPER (až 40. - 80.000 Kč), i REMOTE - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PHP DEVELOPER (až 40. - 80.000 Kč), i REMOTE

ID ponuky: 71016

Dohodou

Plat

Do skvělého týmu PHP nadšenců hledám posilu. Máš zkušenost s vývojem v PHP? Umíš to se Symfony frameworkem? Nabízíme možnost pracovat remote odkudkoliv z ČR. Zní to zajímavé? Tak se neváhej a reaguj na pozici: PHP DEVELOPER (až 40. - 80.000 Kč), i REMOTE

Náplň práce

* Pracovat na vývoji interního systému, jedná se o vývoj vlastního produktu. * Vyvíjet webové portály či interní systémy. * Komunikovat s týmem v Česku a v zahraničí.

Požiadavky na uchádzača

  • * Zkušenost s vývojem v PHP. * Znalost Symfony frameworku, jiné budou výhodou. * Zkušenost s databázemi jako MariaDB a/nebo MySQL. * Znalost front-endu a React frameworku uvítáme, ale není to podmínkou. * Angličtinu, kterou budeš využívat téměř denně.

* Práci ve skvělém týmu. * Možnost spolupráci na IČ a HPP. * Možnost pracovat jak remote, tak i v Brněnské kanceláři. * 20 dnů dovolené + 5 Sick Days. * Stravenková karta. * Výbornou kávu na pracovišti. * Teambuildingy, školení.. * ... a spousta dalších benefitů :) Místo výkonu: Brno nebo z domova.