PODPORA ŘEDITELE ZÁVODU (25-30.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PODPORA ŘEDITELE ZÁVODU (25-30.000 Kč)

ID ponuky: 68439

Dohodou

Plat

Baví Tě administrativa ale nechceš jen vařit kafíčko a zvedat telefony? Pokud víš, že práce asistentky je i o něčem jiném, tak mi pošli životopis na: vlckova@acjobs.cz Chyť se příležitosti buď: PODPORA ŘEDITELE ZÁVODU (25-30.000 Kč)

Náplň práce

* veškerá agenda spojená s chodem kanceláře * péče o návštěvy * komunikace s úřady * správa vozového parku

Požiadavky na uchádzača

  • * středoškolské vzdělání * komunikativní angličtinu nebo němčinu * perfektní organizační schopnosti -práce je tu dost a je potřeba si jí dobře zorganizovat * pozitivní myšlení - všechny důležité věci budeš komunikovat ty, budeme rádi, když to bude s úsměvem na rtech * řidičský průkaz - budeš mít na starost naše krásná auta

* 13.mzda * 5 týdnů dovolené * kvartální bonusy * flexibilní pracovní dobu * příspěvek na penzijko * jazykové kurzy * Místo výkonu práce: Tachovsko