POMOCNÝ LÉKÁRNÍK - I ABSOLVENT! - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

POMOCNÝ LÉKÁRNÍK - I ABSOLVENT!

ID ponuky: 124411

Dohodou

Plat

Jste vášnivý/á odborník/ce v oboru farmacie a hledáte příležitost, která vám umožní propojit své znalosti s péčí o pacienty? Přijměte výzvu a připojte se k našemu týmu! V naší moderní lékárně v centru Prahy naleznete stabilní pracovní prostředí, kde máte možnost se podílet na poskytování výjimečné péče. Představte se mi v životopisu a staňte se naším kolegou právě VY!

Náplň práce

* Budete zastávat klíčovou roli v zajištění bezpečné a efektivní distribuce léků * Poradenská činnost - budete se orientovat v sortimentu léků, jejich dávkování a možných interakcí * Komunikace s klienty s empatií, lehkostí a porozuměním * Vaším kouzlem a elixírem bude nalézt vždy efektivní řešení a možný postup či alternativu * Pracujete v interním systému a vše pečlivě evidujete * Zajišťujete inventarizaci stávajícího a dodávky potřebného

Požiadavky na uchádzača

  • * Absolvované vzdělání v oboru farmacie * Praxi s otevřenou náručí vítáme * Komunikativní znalost českého jazyka - další jazyk výhodou * Pečlivý, spolehlivý a profesionální přístup * Zájem o poskytování výjimečné péče zákazníkům * Ochotu dále se učit o rozvíjet

* Nástupní plat od 36.000 Kč/ dle praxe * Práce bez víkendů * Stravenky * Pracovní vybavení * Dovolená + Sickdays * Produkty za zvýhodněné ceny * Vzdělávací kurzy * Možnost profesního i finančního růstu * Komfortní zázemí * Skvělí kolegové * Místo výkonu: Praha/Centrum