PRACOVNÍK OSTRAHY - OZP - RAJHRAD - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PRACOVNÍK OSTRAHY - OZP - RAJHRAD

ID ponuky: 68472

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNÍK OSTRAHY. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce

* Jednoduchá obsluha recepce, podávání informací, * Pochůzková činnost * Obsluha EPS (elektrická požární signalizace) * Dodržování daných bezpečnostních předpisů klienta

Požiadavky na uchádzača

  • * Trestní bezúhonnost, * Spolehlivost, dochvilnost * Slušné jednání, chuť do práce

* 100/hod + příplatky za noční směny, so+ne, SV * 12h směny (plný nebo zkrácený úvazek) * Dlouhodobou spolupráci s individuálním přístupem * Jistotu stabilního zaměstnání * Klidnou a pohodovou práci * Úvazek dle Vašich potřeb (třeba jen 3 směny) * Pravidelné vyplácení mzdy * Možnost profesního růstu * Certifikát strážný zajistíme * Uniformu * Kamarádský kolektiv a šéf s lidským přístupem * Pozice je vhodná pro Invalidní důchod I.-III. stupně, OZZ, OZP * Místo výkonu práce: Rajhrad