PRAVÁ RUKA MANAŽERA SOFTWAROVÉHO TÝMU (100. - 130.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PRAVÁ RUKA MANAŽERA SOFTWAROVÉHO TÝMU (100. - 130.000 Kč)

ID ponuky: 92420

Dohodou

Plat

Máte zkušenosti s vedením týmu SW vývojářů? Orientujete se v různých programovacích jazycích? Baví vás zlepšování procesů, návrhy na inovace a jejich realizace? Pošlete nám váš životopis na pozici Zástupce manažera softwarového týmu (100. - 130.000 Kč)

Náplň práce

* Zástup manažera SW vývojářů. * Udržovat vysoké standardy kvality softwaru v týmu vytvářením osvědčených postupů a návyků. * Shromažďování a dokumentaci požadavků uživatelů, vytváření odhadů a pracovních plánů * Vývoj SW do výroby a pro výrobní linky. * Standardizace, vylepšování a optimalizace návrhů. * Účastnit se peer-review návrhů řešení a souvisejícího kódu. * Rozvoj a hodnocení různých softwarových produktů. * Začlenění požadavků zákazníka a implementace do technických konceptů. * Spolupráce s interními a externími dodavateli.

Požiadavky na uchádzača

  • * Minimálně 5 let zkušeností vývojem softwaru. * Obecné porozumění a praktické pracovní zkušenosti s výrobními systémy a procesy. * Znalost Průmysl 4.0 a IoT. * Znalost .NET, C#, Java, Javascript, SQL * Hluboké znalosti a zkušenosti s vývojem webových aplikací s frameworkem orientovaným na služby, Microservices a Rest APIs. * Rozsáhlé zkušenosti s navrhováním a vývojem podnikového softwaru. * Zkušenosti se systémy řízení zdrojů a prostředím průběžné integrace/nasazování. * Silné vůdčí schopnosti a schopnosti. * Schopnost efektivně usnadňovat řešení problémů a řešení. * Schopnost práce s dynamickým týmem a náročnými zákazníky * Výborné schopnosti spolupráce a mezilidské komunikace.

* Moderní technologie * Možnost práce z domova * Flexibilní pracovní dobu * Dovolenou 25 dní * Příspěvek na stravné. * Příspěvek na připojištění, kulturu, wellness, fitness * Pracoviště: Pardubice