PRODUKTOVÝ MANAŽER S PRAXÍ (45.-60.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PRODUKTOVÝ MANAŽER S PRAXÍ (45.-60.000 Kč)

ID ponuky: 72727

Dohodou

Plat

POTRAVINÁŘSTVÍ - přesně tímhle směrem se budete ubírat, pokud chcete své získané zkušenosti předat ve společnosti, která má několik let stabilní postavení na trhu. Potřebujeme, abyste měl/a zkušenosti nejlépe v masném průmyslu a vaše studium bylo zaměřené na oblast potravinářství. Kreativnost, nápaditost jsou u nás vítanými hosty! Tak pošlete životopis, nejlépe ihned! :) PRODUKTOVÝ MANAŽER S PRAXÍ (45.-60.000 Kč)

Náplň práce

* Zajištění komplexní péče o produkty společnosti * Sledování změn požadavků a potřeb na trhu * Vedení týmu * Spolupráce s obchodním oddělením * Koordinace správy katalogu * Optimalizace portfolia

Požiadavky na uchádzača

  • * Praxe v masném průmyslu - NUTNOST * Vzdělání v oblasti potravinářství * Angličtina - VÝHODOU * Zkušenost s vedením lidí - VÝHODOU * Kreativnost, nápaditost

* 25 dní dovolené * Zajímavé bonusy * Příspěvek na stravování * Další zajímavé příspěvky dle domluvy * Flexibilní pracovní doba * Férové mzdové ohodnocení * Podporu vzdělávání a rozvoje * Firemní akce * Benefitní systém Cafeteria * Sleva na firemní výrobky *Místo výkonu práce: Olomouc