PROVOZNÍ PENZIONU (25-30.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

PROVOZNÍ PENZIONU (25-30.000 Kč)

ID ponuky: 65249

Dohodou

Plat

Jste komunikativní, vést lidi Vám nedělá problém a zvládáte organizaci na jedničku? Rádi byste pracovali v rodinné firmě a byli dlouhodobě součástí neustále se rozvíjející společnosti? Pokud jste si odpověděli ANO, neváhejte a zašlete mi svůj aktuální životopis! PROVOZNÍ PENZIONU (25-30.000 Kč)

Náplň práce

* Zajištění každodenního plynulého provozu * Efektivní vedení, koordinace a motivace zaměstnanců * Organizace a zajištění pořádaných akcí od A do Z * Cenotvorba a sestavování kalkulací * Správa webu, facebooku a propagačních portálů * Administrativní práce – fakturace, pokladna, inventura apod.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * Minimálně SŠ vzdělání * Praxe na obdobné pozici velkou výhodou * Znalost správy sociálních sítí, webových stránek a dalších portálů * Schopnost vedení lidí a organizace práce * Uživatelská znalost práce na PC – Microsoft Office * Orientace v legislativě (hygienické předpisy) * Časová flexibilita, ochota a samostatnost

* Prémie z obratu * Klidné zázemí v rodinné společnosti * Stravování s příspěvkem od zaměstnavatele * Podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje * Mobilní telefon * Prostor pro seberealizaci *Místo výkonu práce: okres Břeclav (oblast Modré hory)