Posádka výrobní lodi s BONUSEM 60.000 Kč - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Posádka výrobní lodi s BONUSEM 60.000 Kč

ID ponuky: 71869

Chceš být součástí posádky na lodi, co vyrábí hejblátka pro ostatní stroječky, aby ani ony nezůstaly stát na místě? Pak neváhej a naskoč na palubu, za chvíli vyplouváme! Klimatizovaná kocábka v přístavu Brno čeká na Tvé nalodění.

Náplň práce

Paluba má 3 směny Ručně se montují součástky Pokud máš elektro, budeš provádět i kontrolu měřením Pracuje se ve stoje

Požiadavky na uchádzača

  • Alespoň výuční list nebo zkušenost na podobné pozici Ochotu pracovat na 3 směny Být manuálně zručný Být zodpovědný, do práce chodit včas

Plat 22-26.000,- Odměna po zapracování 60.000,- Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijko až 500,- Příspěvek na stravování, dotovaná jídla v kantýně Svoz z vybraných zastávek zdarma Firemní akce a benefity Když budeš šikovný, můžeš se vypracovat Místo výkonu – Brno