QA ENGINEER (50.-100.000 CZK) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

QA ENGINEER (50.-100.000 CZK)

ID ponuky: 71015

Dohodou

Plat

Chceš pracovat na vývoji špičkového digitálního produktu? Je Tvým snem být u zrodu nového projektu? Jsi ambiciózní a nespokojíš se s málem? Úspěšná česká IT firma rozjíždí nový projekt a pracuje na filmovém/seriálovém portálu, se kterým chce dobýt svět. Už nyní její služby využívají miliony lidí na celém světě, a i Ty můžeš tuto laťku posunou ještě výš. Kromě toho, čeká tě v týmu přátelská a neformální atmosféra, kde se určitě budeš cítit skvělé. Láká Tě myšlenka se na tomhle všem podílet? Pokud ano, tak se moc těším na Tvé CV! :)

Náplň práce

* Vývoj integračních a E2E testů. * Budete určovat technologií a postup pro každou situaci. * Podělíte se na procesu testování od začátku do konce (návrh, vývoj, implementace, správa).

Požiadavky na uchádzača

  • * Dobrou znalost Linuxu. * Orientací v sítích a síťových protokolech. * Zkušenost s Unit testy. * Znalost CI/CD a Kubernetes.

* Ambiciózní start-up projekt. * Práci v malém týmu dle agilních metodik. * Neformální a přátelské prostředí. * Pružná pracovní doba. * Roční bonus. * Multisport karta * Možnost vzdělávání. * A další výhody.. * Místo výkonu práce: Brno