SAP ARCHITEKT - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SAP ARCHITEKT

ID ponuky: 36643

Chcete být součástí špičkového týmu, kterému se podařilo jako prvnímu v Evropě implementovat S/4HANA? Svoji práci umíme – jsme schopní implementovat celé end-to-end řešení do 10 týdnů. Chcete-li výzvu a máte zkušenosti s moduly MM, SD či PP a LE, neváhejte a pojďte být součástí trendů v éře Industry 4.0!

Náplň práce

* Návrh architektury celé zakázky * Participace na zadávání úkolů a prioritizaci * Podíl na analýze a komunikaci s klientem * Tvorba dokumentace a modelů

Požiadavky na uchádzača

  • * Prokazatelné zkušenosti s architekturou SAP systémů * Detailní znalosti modulů MM, SD nebo PP a LE * Znalost S/4HANA velkou výhodou * Angličtinu na komunikativní úrovni * Velmi oceňujeme zkušenosti z různorodých projektů

Informácie o plate

* Být součástí světové špičky ve vývoji a implementaci SAP * Možnost uplatňovat vlastní nápady a best practise * Velmi zajímavé platové ohodnocení * Flexibilní pracovní režim, HO 3 dny v týdnu * Investice do vzdělání a rozvoje * Místo výkonu práce: Praha