SAP-INTERNÍ SPECIALISTA LOGISTIKY (55-65.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SAP-INTERNÍ SPECIALISTA LOGISTIKY (55-65.000 Kč)

ID ponuky: 126035

Dohodou

Plat

Máte velmi dobrou znalost jednoho nebo více SAP modulů (MM, WM, SD, PP)? Chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta ve Středočeském kraji hledáme vhodnou posilu na pozici: SAP-INTERNÍ SPECIALISTA LOGISTIKY (55-65.000 Kč)

Náplň práce

* Nastavení systémových toků * Nastavení kmenových dat materiálu a klasifikace * Správa a údržba JIS procesů * Správa WMS skladů * Administrace MES systému ESVD * Podpora uživatelů, helpdesk

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * Zkušenosti na obdobné pozici * Znalosti jednoho nebo více SAP modulů (MM, WM, SD, PP) * Anglický jazyk na komunikativní úrovni * Řidičský průkaz sk.B

* Zázemí perspektivní společnosti * Flexibilní pracovní dobu * Týden dovolené navíc * Zvýhodněné stravování * Možnost výhodného mobilního tarifu * 13.a 14.plat * Firemní akce * Příspěvek pro dárce krve * .... a spoustu dalších benefitů! * Místo výkonu práce: 10 km od Poděbrad