SAP KEY USER (50.-65.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SAP KEY USER (50.-65.000 Kč)

ID ponuky: 70166

Dohodou

Plat

Baví Vás práce s programem SAP a znáte ho jak své boty? Chcete dostat své znalosti o úroveň výše a využít je při jeho implementaci? Staňte se součástí nového týmu, který bude mít na starosti implementaci SAPu ve více závodech jako SAP KEY USER (50.-65.000 Kč)!

Náplň práce

* zodpovědnost za implementaci SAPu ve více závodech * zjištění a koordinace požadavků v závodech * koordinace projektového týmu * návrhy řešení a testování nových funkcí

Požiadavky na uchádzača

  • * zkušenost s implementací SAPu * pokročilá znalost MS Excel * zkušenost se sbíráním požadavků od výroby i ostatních oddělení * komunikativní němčinu, angličtina bude výhodou * ochotu cestovat

* zodpovědnost za dlouhodobý projekt * 25 dní dovolené * roční bonusy * možnost cestovat mezi závody * flexibilní pracovní dobu * místo výkonu práce: zázemí v blízkosti Plzně