ŠÉFMONTÉR / MISTR SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-47.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ŠÉFMONTÉR / MISTR SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-47.000 Kč)

ID ponuky: 93565

Dohodou

Plat

Jsi už v elektro montážích mazák, vedl jsi lidi a máš §7? Chceš cestovat po ČR a mít auto i pro soukromé účely? Tak super! Stačí poslat životopis! Špička ve svém oboru hledá kolegu: ŠÉFMONTÉR / MISTR SE SLUŽEBNÍM AUTEM (40-47.000 Kč)

Náplň práce

* Vedení týmu montérů * Odpovědnost za kvalitu a BOZP * Pravidelné vedení deníku * Realizace zakázek

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • * Praxe v MaR a elektru * Platná elektro vyhláška §7 * Zkušenost s vedením lidí * Řidičský průkaz sk. B * Orientace v dokumentaci

* Volné víkendy * Služební auto i pro soukromé účely * Telefon a notebook * Placenou dovolenou navíc * Možnost kariérního růstu * Příspěvek na stravování * Osobní ohodnocení * Firemní akce * Lokalitu: okres Pardubice + celá ČR