SENIOR MANAŽER OBCHODU (45-75.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SENIOR MANAŽER OBCHODU (45-75.000 Kč)

ID ponuky: 114115

Dohodou

Plat

Máte elektro vzdělání a praxi v aktivním prodeji? Máte tah na branku a obchodného ducha? Chcete pracovat v moderní společnosti s produktem, v který můžete věřit? Výborně! Pošlete nám svůj životopis a já Vám rada zavolám s bližšími informacemi o pozici: SENIOR MANAŽER OBCHODU (45-75.000 Kč)

Náplň práce

* Akvizice zákazníků * Péče o stavějící zákazníky * Plnění obchodních cílů * Vedení obchodních jednání * Příprava obchodních materiálů a smluv * Prezentace produktů, technická pomoc * Reprezentace společnosti na veletrzích

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * Min. SŠ vzdělání * Elektrotechnické vzdělání * Praxi na obdobní pozici v průmyslové výrobě * Uživatelskou znalost MS Office * Řidičský průkaz sk.B * AJ na komunikativní úrovni * Praxi v akvizici zákazníků - technický produkt

* Flexibilní pracovní dobu * Dovolenou nad rámec zákona * Firemní telefon a notebook * Služební auto i ke soukromým účelům * Občerstvení na pracovišti * Možnost karierního růstu * Firemní akce * Roční bonusy * Lokalitu: 20min. od Pardubic