SENIOR PLC ENGINEER - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SENIOR PLC ENGINEER

ID ponuky: 60976

Dohodou

Plat

Hledám profesionála v PLC programování průmyslové automatizace. Jste to právě vy? Reagujte zasláním vašeho CV!

Náplň práce

* programování PLC, strojů a zařízení * analýza SW požadavků nových strojů, řešení nových projektů, úprava stávajících a zpracování návrhů řešení * provádění údržby stávající automatizace, strojů * spoluúčast při zavádění nových projektů, strojů * zlepšování, optimalizace technologických procesů * ergonomie pracovišť, používání pravidel štíhlé výroby

Požiadavky na uchádzača

  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * elektro vzdělání * anglický jazyk * odborné zkušenosti s PLC programováním, znalost programovacích jazyků * praxi z výrobní nebo automotive společnosti * znalost některého z konstrukčních programů

* více jak 25 dní dovolené * flexibilní začátek a konec pracovní doby * bonusy, prémie, odborné vzdělávání * příspěvek na penzijní nebo životní pojištění * závodní stravování * místo výkonu práce – cca 20 - 30 minut od Plzně