SERVISNÍ TECHNIK HW/SMD (110-130.000Kč+AUTO) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SERVISNÍ TECHNIK HW/SMD (110-130.000Kč+AUTO)

ID ponuky: 96032

Dohodou

Plat

Máte technické vzdělání a chcete pracovat pro moderní německou společnost? Chcete pracovat s high-tech stroji? Nevadí Vám trávit na cestách po Německu cca 70% pracovního týdne, ale víkendy chcete mít volné? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK HW/SMD (110-130.000Kč+AUTO)

Náplň práce

* uvádění do provozu - SMD stroje * instalace strojů u zákazníka a následné školení * technický support * plánované servisy

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (mierne pokročilý)
  • * min. SŠ vzdělání - technický obor výhodou * znalost práce na PC * zkušenosti z obdobné pozice výhodou * znalosti v oblasti HW * komunikativní znalost anglického jazyka * ŘP sk. B * ochotu trávit čas na cestách po Německu (není nutné se stěhovat)

* zázemí stabilní německé společnosti * práce na německou pracovní smlouvu * automobil i pro soukromé účely * mobil * noťas Místo výkonu práce: Německo