SERVISNÝ TECHNIK - VÝTAHY - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SERVISNÝ TECHNIK - VÝTAHY

ID ponuky: 40894

Dohodou

Plat

Od 780 do 1 150 CZK za hodinu

Pohybujete se v oblasti elektrotechniky? Máte zkušenost s každodenními výjezdy a baví Vás komunikovat se zákazníky? Pak jste právě VY tím, koho hledáme! Stěžejní producent vertikální a horizontální pohyblivé techniky hledá posilu na pozici: SERVISNÝ TECHNIK - VÝTAHY (780-1150 €)

Náplň práce

* Pravidelné kontroly, údržba a servis výtahů * Plánování harmonogramu * Provádění oprav přímo u zákazníka * Komunikace s technickou odporou * Zpracování dokumentace související s opravami a servisem

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • * SOU/SŠ vzdělání, obor elektro * Elektro vyhlášku, min. §21 * Flexibilitu a ochotu cestovat * Samostatnost, zodpovědnost * Řidičský průkaz sk. B

* Služební automobil i k soukromým účelům * 1 týden dovolené navíc - tzn. 25 dní * 3 dny zdravotního volna - "sick days" * Příspěvek na stravování (40,- na 80 Kč stravenku) * Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (500 Kč na penzijko) * Příspěvek na jazykové kurzy (5000 Kč) * Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení (300 Kč příspěvek na sport) * Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace (na náklady společnosti) * Nástup IHNED * Místo výkonu práce: Bratislava a okolí