ŠIKOVNÝ SVÁŘEČ DO TOP SPOLEČNOSTI (33000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

ŠIKOVNÝ SVÁŘEČ DO TOP SPOLEČNOSTI (33000 Kč)

ID ponuky: 71460

Dohodou

Plat

Jste šikovný a zručný svářeč? Umíte pracovat samostatně? Rád byste se podílel na vzniku produktu, který používají lidé po celém světě? Pokud ano, pošlete mi prosím svůj životopis nebo mi rovnou zavolejte a vše spolu probereme.

Náplň práce

* Svařování dle technického zadání * Obsluha a nastavení svařovacího robota * Pravidelná údržba a kontrola pracoviště * Kontrola kvality, vyhledávání a opravy chyb * Práce ve 3směnném provoze

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SOU/SŠ strojírenský obor * Platné svářečské oprávnění MAG (státní či mezinárodní) metoda 135 * Svářečský průkaz 141 TIG – výhodou * Praxi na obdobné pozici * Dobrou schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci * Manuální zručnost a kladný vztah k práci * Zúročíte zkušenosti s obsluhou svařovacího robota

* Práci v moderním prostředí nového závodu * 5 dnů volna navíc * Příspěvek na penzijní připojištění * Podporu v odborné vzdělávání * Dotované závodní stravování * Finanční odměny při životních a pracovních jubileích * Zaměstnání do kmene * Nástup možný hned nebo dle domluvy * Místo práce: okres Frýdek-Místek