SILÁK DO VÝROBY (25.000 - 27.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SILÁK DO VÝROBY (25.000 - 27.000 Kč)

ID ponuky: 68080

Už tě nebaví stále měnit zaměstnání? Nechceš dělat stereotypní práci u pásu? Nevadí ti pracovat rukama ani pomocí jednoduchých nástrojů? Tak se k nám přijď ukázat! Hledáme aktivního a pracovitého člověka, co má alespoň výuční list a nevadí mu práce na směny! Zašli mi svůj životopis a přijď se podívat!

Náplň práce

* Budeš mít na starosti pochůzkovou činnost * Čeká tě různorodá manuální práce * Odebírání vzorků * Kontrolovat kvalitu výrobků i materiálu * Obsluhovat výrobní stroje a manipulační vozíky

Požiadavky na uchádzača

  • * Máš v šuplíku výuční list * Přivítáme praxi ve výrobě * Docházet do práce včas * Výroba se nezastaví - takže pracujeme na směny * Pokud to umíš s pilou nebo máš alespoň zkušenosti s VZV uvítáme to * Oceníme pracovitost a týmového hráče

* Nabídneme o pět dní dovolené navíce * Po zkušební době nabízíme finanční odměnu * Pokud dojíždíš - firma ti ráda přispěje * Najíst se můžeš u nás máme krásnou jídelnu * Nabízíme spoustu firemních benefitů a bonusů Lokalita: Mělník