SÍTÁŘ SE ZÁJMEM O BEZPEČNOST - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SÍTÁŘ SE ZÁJMEM O BEZPEČNOST

ID ponuky: 70194

Jste síťový specialista? Máte zájem o síťovou bezpečnost? Bavilo by Vás pracovat v menším týmu odborníků? Nebojíte se mluvit anglicky a jde Vám to? Hledáte novou pracovní příležitost? Pokud ano, tak se budu těšit na Váš životopis! SÍTÁŘ SE ZÁJMEM O BEZPEČNOST

Náplň práce

* Návrh a implementace datových síti. * Návrh a implementace systémů pro síťové zabezpečení. * Řešení poruch a problémů, denní komunikace s partnery a dodavateli, často v AJ. * Tvorba technické dokumentace. * Držení pohotovosti jednou za 3 týdny.

Požiadavky na uchádzača

  • * Dobrou znalost 2., 3. a 4. vrstev OSI modelu. * Bude se hodit zkušenost s routery a switchi (Cisco/Juniper). * Zkušenosti s provozováním a konfiguraci Firewallů, VPN, Proxy serverů. * Znalosti síťových protokolů (SSL, HTTP, DNS, DHCP, IPSec). * Uvítáme zkušenost se psaním vlastních scriptů, třeba v Perl či Python. * Fungujeme na Linuxových serverech, proto bychom uvítali znalost linuxového prostředí. * Angličtinu na dobré komunikativní úrovni, řešení technických požadavků.

* Kromě různorodé náplni práce nabízíme: * Možnost home office * Odpovídající finanční ohodnocení. * Stabilní zaměstnání. * 25 dnů dovolené. * Dotované stravování. * Flexibilní pracovní dobu. * Penzijní připojištění. * Parkování ... a další! * Místo výkonu: Praha, Praha - západ.