SKLADNÍK - 1 FLEXIBILNÍ SMĚNA (30.-35.000 Kč + BONUS) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SKLADNÍK - 1 FLEXIBILNÍ SMĚNA (30.-35.000 Kč + BONUS)

ID ponuky: 96219

Dohodou

Plat

Jste spolehlivý a hledáte práci na jednu směnu? Máte víceleté zkušenosti ze skladu, umíte pracovat se čtečkou a VZV? Pakl hledáme právě Vás! Do mezinárodní hi-tech společnosti hledáme posilu na pozici: SKLADNÍK - 1 FLEXIBILNÍ SMĚNA (30.-35.000 Kč + BONUS)

Náplň práce

* manipulace s VZV * přesun požadovaných výrobků do výroby * komunikace s oddělením výroby * naskladňování materiálu

Požiadavky na uchádzača

  • * praxi ze skladu * zkušenosti s prací se čtečkou a obsluhou VZV * zodpovědnost * čistý trestní rejstřík

* zázemí stabilní Hi-tech společnosti * BONUS * práce na jednu směnu * flexibilní pracovní doba * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * finanční odměny * občerstvení na pracovišti * super moderní prostředí * multisportka * příspěvek na penzijko * zvýhodněné volání Místo výkonu práce: Brno