SKLADNÍK S VZV (okolo 35.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SKLADNÍK S VZV (okolo 35.000 Kč)

ID ponuky: 124544

Dohodou

Plat

Máte již nějaké zkušenosti ze skladu? Umíte jezdit s VZV? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Pošlete mi Váš životopis! Pro významnou společnost v Nymburce hledáme vhodnou posilu na pozici: SKLADNÍK S VZV (okolo 35.000 Kč)

Náplň práce

* Příjem surovin a materiálů * Počítání skladů, obalů a inventury * Zpracování základní administrativy a inventarizace * Manipulace s VZV * Kontroluje neporušenost, druh a čistotu obalů * Práce v systému řízení skladu (WMS)

Požiadavky na uchádzača

  • * Minimálně vyúční list * Průkaz na VZV výhodou * Ochotu pracovat ve směnném provozu (8 nebo 12ti hodinové směny)

* Práci ve stabilní společnosti * 13.,14.plat * Příspěvek na stravování * Příspěvek na dopravu * Příspěvek za nekouření * Výrobní bonus * Příspěvek za darování krve * Možnost výhodného mobilního operátora * 25 dní dovolené * Nástup možný IHNED * Místo výkonu práce: Nymbursko