SOLUTION (.NET) ARCHITECT (70-100.000 Kč) PRAHA - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SOLUTION (.NET) ARCHITECT (70-100.000 Kč) PRAHA

ID ponuky: 66716

Dohodou

Plat

Máte zkušenost s vývojem v .Net? Máte praxi s návrhem aplikací, ale is vedením týmu? Pokud Vaše odpověď byla alespoň jednou ANO, pak nám napište! Jedna z největších IT společností na českém trhu hledá posilu do svého týmu na pozici: SOLUTION (.NET) ARCHITECT (70-100.000 Kč) PRAHA

Náplň práce

* Vývoj .Net aplikace pro různé projekty * Vedení svěřeného týmu * Vytváření řešení pro zákazníka * Analýza požadavků zákazníka, implementace a rozpracování do technického detailu * Tvorba technické dokumentace a odhadů rizik * Tvorba nabádek a kalkulací, účast na workshopech * Komunikace s obchodníky v presales fázi a následně s projektovým managerem na řízení dodávky

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ/SŠ, ideálně se zaměřením na IT * Plynulý anglický a český jazyk * Praxi alespoň 5 let s tvorbou návrhů architektury a vývojem aplikací * Znalost metodiky softwarového vývoje - UML (Features, Requirements, Deployment Diagrams), Enterprise Architect, TOGAF * Aktivní znalost programování v .Net (Core) * Zkušenost s vedením týmu výhodou * Skvělé prezentační a vyjednávací schopnosti * Orientaci na výsledek a proaktivní přístup

* Zázemí stabilní české IT firmy * Přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům * Interní a externí školení * Výuka AJ/NJ/RJ * Notebook, mobil s tarifem a k tomu i zvýhodněný firemní telefonní tarif s možností využití i pro rodinné příslušníky * Příspěvek na životní a penzijní připojištění * 5 týdnů dovolené, 3 Sick Days * HomeOffice 2x-3x týdně * Pozice je vhodná pro muže i ženy * Nástup: IHNED (nebo co nejdříve) * Místo výkonu práce: Praha