SPECIALISTA LAKOVÁNÍ (60.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SPECIALISTA LAKOVÁNÍ (60.000 Kč)

ID ponuky: 68159

Dohodou

Plat

Orientujete se v technologii lakování plastů? Chcete pracovat ve firmě, která Vás bude podporovat při zavádění inovativních technologií od mezinárodních dodavatelů? Zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

* Vytváření technologických postupů mokrého lakování * Sledování trendů v oblasti lakování * Zavádění inovací a hledání nových řešení * Jednání s dodavateli (i v AJ)

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření * Zkušenosti v oblasti povrchové úpravy plastů * Středně pokročilá AJ (případně NJ) * Znalost informačního systému SAP výhodou * Schopnost práce v týmu

* Smlouvu na dobu neurčitou * 13. a 14. plat * 5 týdnů dovolené * Pružná pracovní doba * Firemní akce * Závodní stravování a další benefity Lokalita: Lysá nad Labem