SVÁŘEČ MAG (až 25000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SVÁŘEČ MAG (až 25000 Kč)

ID ponuky: 71463

Dohodou

Plat

Máte platné svářecí zkoušky metodou 135? Chcete svařovat v moderním prostředí? A hlavně hledáte férové a přátelské prostředí? Uvítáme pohodového člověka jakéhokoliv věku, který se stane platnou a důležitou součástí našeho týmu. Pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás!

Náplň práce

* Svařování dle výkresové dokumentace * Zakládání materiálu do svařovacího přípravku * Kontrola 100 % svarů dle dokumentace * Vyhledávání chyb po svařování na robotickém pracovišti a jejich dovařování * Provádění korekcí na NC stroji a jeho preventivní údržba

Požiadavky na uchádzača

  • * SOU technického směru * Platné státní svářečské zkoušky na metodu 135 MAG * Praxi se svařováním min. 1 rok * Zkušenosti se svařováním malých celků a s automatizovanou výrobou výhodou * Čtení výkresové dokumentace * Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu * Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu * Dobrý zdravotní stav

* Práci v moderním prostředí nového závodu * Příspěvek na penzijní připojištění * Zákonné a odborné vzdělávání * Dotované závodní stravování * 23 dní dovolené, 2 dny sick days * Finanční odměny při životních a pracovních jubileích * Odměna za dárcovství krve * Výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a rodinné příslušníky * Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko