SW ARCHITEKT - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SW ARCHITEKT

ID ponuky: 43634

Dohodou

Plat

Do 140 000 CZK mesačne

Pracovat v bankovním prostředí, které se těší pestré náplni práce, je pro mnohé velice atraktivní. Pracovat pro společnost, která je jedním z předních světových poskytovatelů IT řešení právě pro tato atraktivní prostředí, je pro mnohé doslova „sexy“. Do našeho skvělého týmu hledáme kolegu, který během své kariéry prokázal chuť postupovat výš, a svou chuť dál se učit prokáže i nám. Pakliže jsi prošel dlouhou cestou z junior vývojáře na seniora, následně jsi ochutnal sladkou pracovní náplň architekta a chceš v tom pokračovat, tak pak chceme jen a pouze tebe! Tým skvělých kolegů už ti drží v Plzni křeslici :-)

Náplň práce

*Tvorba architektury robustních informačních systémů *Analýza procesů, komunikace se stranou businessu *Spolupráce s vývojovým týmem *Možnost prosadit a realizovat svoje nápady a myšlenky – chceme vidět, co umíš :-)

Požiadavky na uchádzača

  • *Zkušenosti s architekturou informačních systémů *Praktické předchozí zkušenosti s programováním (ideálně C++/Java) *Analytické smýšlení a logické uvažování *Schopnost pracovat v bezva týmu skvělých kolegů :-)

*Realizaci v roli firemního duchovního vůdce celého vývojového týmu *Nadstandardní mzdové ohodnocení, ze kterého se ti protočí panenky *Finanční bonus v podobě čtvrtletního rozdělení měsíční mzdy *Klouzavá pracovní doba *5 týdnů dovolené *Možnost nakouknout do zahraničí v rámci služebních cest Místo Pracoviště: Plzeň