SYSTÉMOVÝ INŽENÝR - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

ID ponuky: 31637

Máte zkušenosti se zaváděním webových aplikací a automatizací? Umíte analyzovat testy? A chtěli byste hrát klíčovou roli v uvádění nového softwaru do provozu? Pokud ano, hledáme právě Vás! SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

Náplň práce

* Hladký přenos nového softwaru do provozu * Konfigurace a nahazování serverův cloudu * Zajišťování vysokého výkonu * Automatizace procesůa nástrojů pro vývojový nebo provozní tým * úzká spolupráce s vývojáři a QA inženýry

Požiadavky na uchádzača

  • * Zkušenosti se zaváděním webových aplikací * Praxivkonfiguraci a správě nového SW * Zkušenosti s automatizačními nástroi (např. Octopus Deploy) * Dobrou znalost Powershell, Windows serveru, Cloudu * Zkušenosti s test analýzou a prováděním výkonnostních scénářů

Informácie o plate

* 5 týdnů dovolené, 4 sick days * Flexibilní pracovní dobu * Roční mzdový bonus * Hrazené Obědy, občerstvení na pracovišti * Mobilní tarif i pro rodinné příslušníky * Produkty společnosti zdarma * Místo výkonu práce: Olomouc