Stavbyvedoucí (Praha a okolí, od 50.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

Stavbyvedoucí (Praha a okolí, od 50.000 Kč)

ID ponuky: 71595

Dohodou

Plat

Náš tým profesionálů, který zajišťuje developerskou, architektonickou a stavitelskou činnost, hledá schopné stavbyvedoucí pro koordinaci rezidenční výstavby v Praze a okolí - zajímavé stavby, prima klienti, skvělá odměna, karierní postup a násobení benefitů!

Náplň práce

* řízení stavby a vedení týmu pracovníků * dodržování stanovených termínů * zodpovědnost za kvalitu staveb dle projektové dokumentace * komunikace s dodavateli

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované vodičské oprávnenia: B
  • * vysokoškolské vzdělání stavebních oborů * min. 3 roky praxe * orientaci v související legislativě, technologických postupech a technických normách * důraz na kontrolu kvality prováděných prací * zájem o obor, chuť učit se novým věcem, flexibilitu * základní znalost práce na PC * řídící a organizační schopnosti * diplomatické vystupování * loajalitu * zodpovědnost za svěřené úkoly * řidičský průkaz skupiny B * zkušenost s vedením staveb pasivních domů výhodou! * nadšení pro architekturu a stavitelství!

* služební vůz, tablet, telefon samozřejmostí * stabilní zázemí expandující české společnosti s velkým počtem rozmanitých zadání * zajímavá práce při vedení staveb různých typologií * práce v Praze a Středních Čechách * pohodový kolektiv * možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů * odborné kurzy, školení, konference pro udržení přehledu v oboru * měsíční plat, jehož výše je dána zkušenostmi a výkoností uchazeče + odměny z projektů + mimořádné odměny za výkon. * kancelář v centru Prahy (Arbesovo náměstí) * bonusy/prémie, volno dle potřeb * pokud je třeba, zajišťuje společnost ubytování v lokalitě projektu * práce na ŽL nebo HPP * při pětiletém závazku možnost podílového vlastnictví na našich developerských projektech Nástup ihned, popř. dle dohody. Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze e-mail nebo poštou. Kontakt: Build&build s.r.o. Pavla Švandy ze Semčic 13 150 00 Praha 5 – Smíchov e-mail: team@buildbuild.cz