TECHNIK FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ (40-45.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TECHNIK FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ (40-45.000 Kč)

ID ponuky: 93567

Dohodou

Plat

Hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu? Vyhovuje Vám malá, ale rychle rostoucí firma, která se zabývá výstavbou a provozem fotovoltaických elektráren? Hledáme vhodné kandidáty na pozici: TECHNIK FOTOVOLTAICKÝCH SYSTÉMŮ (40-45.000 Kč)

Náplň práce

* Příprava realizace a instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy a firmy. * Opravy a servis fotovoltaických měničů. * Servisní práce na solárních parcích. * Instalace a konfigurace dobíjecích stanic pro elektromobily. * Služební cesty v rámci Jihomoravského kraje.

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro s praxí. * Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6. * Řidičské oprávnění skupiny B. * Znalost Microsoft Windows a Office (Word, Excel, PowerPoint). * Manuální zručnost. * Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu. * Praxe v oboru fotovoltaiky výhodou.

*5 týdnů dovolené. *Odpovídající finanční ohodnocení. *Příplatky za přesčasy. *Možnost vzdělávání a profesního růstu. *Mobil telefon i k soukromým účelům. *Stravenky. *Příspěvek na penzijní a životní pojištění. *Zaměstnání na hlavní pracovní poměr. *Přátelské pracovní prostředí *Vstřícnost ze strany zaměstnavatele. *Klademe důraz na to, aby se naši zaměstnanci cítili dobře. *Nástup možný IHNED *Místo pracoviště: Brno a Jihomoravský kraj