TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA - CHEMIK (35.-43.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA - CHEMIK (35.-43.000 Kč)

ID ponuky: 89771

Dohodou

Plat

Máte vystudovanou vysokou školu chemickou a hledáte uplatnění? Máte zkušenosti z chemické společnosti na obdobné pozici? Domluvíte se anglicky a chcete to využít i v práci? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta hledáme do stabilní společnost se zahraničním přesahem hledáme posilu na pozici: TECHNOLOG/ TECHNOLOŽKA - CHEMIK (35.-43.000 Kč)

Náplň práce

* plánování a příprava odstávek provozu a oprav zařízení * navrhování technologických postupů * zpracování technologických předpisů * analýza odchylek a navrhování opatření * školení zaměstnanců * účast na auditech

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • Požadované jazyky a úroveň: angličtina (pokročilý)
  • * VŠ vzdělání - chemický obor * praxi na obdobné pozici * anglický jazyk - slovem i písmem * znalost balíčku MS Office

* stabilní pracovní místo na HPP * možnost finančního růstu * týden dovolené navíc * zvýhodněné volání * příspěvek na penzijko * závodní stravování * Místo výkonu práce: Teplice