TECHNOLOG V CHEMICKÉM PRŮMYSLU S AJ (30.000-33.000 KČ) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TECHNOLOG V CHEMICKÉM PRŮMYSLU S AJ (30.000-33.000 KČ)

ID ponuky: 64305

Dohodou

Plat

Máte minimálně středoškolské vzdělání v chemickém oboru? Dokážete komunikovat v angličtině? Chtěl/a byste pracovat v chemické výrobní společnosti? Pošlete mi svůj životopis!

Náplň práce

* Organizace technologické přípravy v chemické výrobě * Stanovování normy spotřeby a jakosti surovin * Podílení se na nových technologiích ve výrobě * Návrhy plánů, případně oprav zařízení a odstávek provozu

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
  • * Minimálně ukončené SŠ vzdělání v chemickém oboru * Znalosti technické dokumentace a informačních systémů (DCS, ESD, EMOS) * AJ na komunikativní úrovni * Znalost práce na PC * Rozhodnost, flexibilitu, samostatnost

* Nástupní plat až 33.000 Kč * 25 dní dovolené * Flexibilní pracovní dobu * Dopravní dostupnost * Závodní stravování Lokalita: okres Ústí nad Labem