TECHNOLOG VÝVOJE (37.000 Kč) - jobkontakt.sk Cover

Pracovná pozícia

TECHNOLOG VÝVOJE (37.000 Kč)

ID ponuky: 83190

Dohodou

Plat

Zajímá vás oblast vývojové technologie v oblasti potravinářství? Pokud se alespoň písemně domluvíte anglicky, máte potřebné VŠ vzdělání pro tuto oblast a nejlépe i praxi na obdobné pozici, zašlete nám životopis. V laboratoři se již na Vás těšíme :). TECHNOLOG VÝVOJE (37.000 Kč)

Náplň práce

* Práce ve vývojové dílně/laboratoři * Prezentace novinek obchodním zástupcům * Práce na projektech pro zákazníky * Komunikace napříč odděleními * Tvorba senzorické analýzy

Požiadavky na uchádzača

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 1. stupňa
  • * VŠ vzdělání v oblasti chemie/potravinářství .... * AJ na komunikativní úrovni - alespoň písemnou formu * Praxi na obdobné pozici - VÝHODOU * Znalost PC na velmi dobré úrovni * Kreativitu, týmovost, spolehlivost

* 25 dní dovolené * Dotované stravování * Příspěvek na dojíždění * Příspěvek na penzijní připojištění * Příspěvek na volnočasové aktivity * Fajn partu v laboratoři :) *Místo výkonu práce: Okolí Lipníka nad Bečvou